Zapoznaj się z ofertą przedstawioną na naszej stronie i poznaj stylowe oraz komfortowe rozwiązania, które umilą Twój wolny czas. Dostępna w sprzedaży nowoczesna sauna ogrodowa to trwały produkt o solidnej konstrukcji. Nasze projekty są niepowtarzalne, gdyż wykonujemy zamówienie indywidualnie pod kątem każdego z klientów. W ofercie znajdziesz rozwiązania w formie beczki oraz warianty z przedsionkami.

 

Jeśli zależy Ci na oszczędności w poborze energii elektrycznej koniecznie zapoznaj się naszymi projektami. Proponowana sauna ogrodowa z przedsionkiem wykonana została z materiałów, które posiadają wysoki współczynnik izolacji ciepła. Dostępne w EFRO rozwiązania, w tym propozycje z beczką, charakteryzują się:

  • nowoczesnym designem,
  • stylowym wykończeniem,
  • wykorzystaniem wysokiej klasy pieca elektrycznego.

Ponadto nasze produkty wykonane zostały z specjalistycznego gatunku drewna. Surowiec został zaimpregnowany nowoczesnymi preparatami pochodzącymi od cenionych w branży producentów.

 

Ekskluzywna sauna ogrodowa –Twoje domowe SPA

Korzystając z proponowanych przez EFRO rozwiązań możesz stworzyć na terenie swojego podwórka komfortową strefę relaksu. Sauna ogrodowa beczka oraz dostępne rozwiązania z przedsionkiem oferują:

  • projekt klimatycznego oświetlenie wnętrza,
  • nowoczesny system audio z możliwością sterowania smartfonem.

Odpoczynek na wysokim poziomie zagwarantuje Ci także kompletna termoizolacja podłóg, ścian oraz konstrukcji dachu. Nie czekaj i już dziś zamów projekt sauny ogrodowej z przedsionkiem lub w formie beczki, który umożliwi Ci odpoczynek w pobliżu domu.

Sprawdź galerię dla: "Sauny"


 

Zainteresowany naszą ofertą?
Zapraszamy do kontaktu!